Moravský pohár I. Zlín 2016 V sobotu 8.10.2016 náš oddíl pořádal první kolo Moravského poháru ve společných skladbách linie B. V kategorii 0B ročníku narození 2009 a ml. skladba Sluníčka II obsadila 3. místo, skladba Sluníčka I 4. místo, skladba Berušky I 6. místo a skladba Berušky II 10. místo. V kategorii 0A ročníku narození 2007 a ml. naše skladba Lociky vybojovala 1. místo, skladba Adamsovi 6. místo a skladba Rokec 7. místo. V 1.kategorii jsme měly dvě skladby s obručemi. Starší děvčata se umístila na 2. místě a mladší na 6. místě. V 2. kategorii obsadila děvčata MiJa team 5. místo. Naše nejstarší skladba závodící ve 3. kategorii se sestavou s kužely skončila na 3. místě. Všechna děvčata mají velkou pochvalu za předvedené výkony a přejeme jim hodně úspěchů v dalších závodech začínají sezony.

Akce se konala za podpory Města Zlín.