Oblastní přebor ZPMG 2016
V sobotu 7.5. se naše děvčata zúčastnila Oblastního přeboru pořádaným oddílem SK MG Břeclav, který je nejdůležitějším závodem v základním programu, protože je to postupový závod na MČR pro 1.-4. kategorii. Rozárie Krištofová 0B.kat a Zuzana Ponížilová 4.kat. získaly titul přebornice Jihomoravské oblasti a Zuzka automaticky postupuje na MČR v ZPMG, které se koná 4.6. v Českých Budějovicích. O postupu závodnic na několika dalších místech se rozhodne až po zveřejnění počtu postupujících družstev v jednotlivých oblastech. Celkové výsledky:
0B.kat.: 1.místo Rozárie Krištofová, 15.místo Julie Ambrožová, 16.místo Alžběta Erin Palánová, 20.místo Marie Syslová
0A.kat.: 4.místo Stella Keroušová, 11.místo Karolína Jordán, 13.místo Nikol Válková, 18.místo Nikola Fojtíková, 21.místo Zuzana Gahurová
1.kat.: 11.místo Karolína Knedlová, 21.místo Veronika Lindnerová, 23.místo Nela Ederová, 32.místo Karolína Vacková, 38.místo Zuzana Mudříková
2.kat.: 5.místo Eliška Chalabalová, 11.místo Sabina Vrágová, 12.místo Klára Titěrová, 13.místo Julie Poláková
3.kat.: 3.místo Aneta Košáková, 5.místo Jana Vaňková
4.kat.: 1.místo Zuzana Ponížilová, 4.místo Kateřina Kopecká, 8.místo Natálie Zámorská, 11.místo Markéta Bartoňová