V sobotu 8.11. se 9 našich skladeb vydalo na další závod ve společných skladbách. V sestavách bez náčiní 0.kategorie se nejlépe dařilo skladbě Měsíčci, která obsadila 4.místo ve složení Ederová, Knedlová, Šimková, Kundrátová a Mudříková. Ve stejné kategorii se na 9. místě umístily Popelky 1 (Pavlíčková, Čapková, Sojáková, Manďáková, Dobešová, Pšurná) a na 11. místě Křemílci (Válková, Zámorská E, Martínková, Pařízková, Jordánová, Porubiaková). V 1.kategorii, která byla nejvíce obsazena vybojovaly Zvonilky 5. místo ze 13 skladeb ve složení: Červinková, K, Chalabalová, Vroubková, Vrágová, Titěrová a Vyoralová.
V sestavách s náčiním ve 2.kategorii si BRONZOVÉ MEDAILE odváží ze Zubří fotbal ve složení Zelinková, Vaňková, Košáková, Zouharová, Volejníková a Prokešová. Ve 3.kategorii vybojovala STŘÍBRNÉ MEDAILE skladba Eldorádo ( Ponížilová, Kopecká, Vysloužilová, Bartoňová, Červinková N) a na 5. místě se umístila skladba Čokoláda (Zámorská N, Kořínková, Polanská, Divoková). Skladba s Míči ve 4. kategorii obsadila 5. místo (Ruslerová, Dlouhá, Stoklasová, Strnadová S) a Seniorky se umístily na 4. místě (Šťastná, Strnadová P, Javorská, Nedbálková, Zapletalová).