Úspěšné zakončení sezóny

Závodní sezóna našich gymnastek vyvrcholila v sobotu dne 3.6.2017 v Dubňanech, kde se konalo Mistrovství České republiky v základním programu jednotlivkyňimg_1683. Za jihomoravskou oblast si na toto mistrovství vybojovaly postup čtyři naše závodnice.

Všechny naše děvčata startovala ve III. kategorii (12-13 let), kde předvedla sestavy s obručí a s míčem. Bronzovou medaili získala Agáta Zelinková. Johana Říhová obsadila 7. místo, Tereza Čajánková 8. místo a Aneta Košáková 13. místo v silné konkurenci 25. závodnic.

Medaile se udělovaly také za závod družstev. Agáta Zelinková svým výkonem přispěla k zisku zlaté medaile pro družstvo dívek z jihomoravské oblasti a z Dubňan si tak odváží hned dva cenné kovy.

Všem našim závodnicím srdečně blahopřejeme a do další závodní sezóny přejeme mnoho úspěchů!