V sobotu 1.6. 2019 tři naše závodnice – Izabela Bečková, Julie Poláková a Johana Říhová – reprezentovaly náš klub na mistrovství České republiky v základním programu v Dubňanech.

Absolutní vítězství na MČR a zlaté medaile získaly členky prvního družstva jihomoravské oblasti a mezi nimi i naše závodnice Julie Poláková. Johana Říhová byla členkou druhého družstva za jihomoravskou oblast a na MČR společně získaly 14. místo. Izabela Bečková byla členkou pátého družstva, které obsadilo 15. místo, ze 25 startujících družstev.

MČR v základním programu je soutěží pětičlenných oblastních družstev. První družstvo tvoří vítězky oblastních přeborů v první až páté kategorii, druhé družstvo závodnice na stříbrných pozicích, atd. Za jihomoravskou oblast v letošním roce postupovalo 5 družstev.

Ve svých kategoriích se jednotlivá děvčata umístila následovně:

  1. kategorie – Izabela Bečková 18. místo
  2. kategorie – Julie Poláková 4. místo a Johana Říhová 6. místo

Všem našim závodnicím děkujeme za reprezentaci a přejeme mnoho elánu do další závodní sezóny!